کابل شبکه بلدن Belden

کابل شبکه مسی بلدن 

همکاری با برند بلدن Belden بالاترین درجه کیفیت را در کار برای شما تضمین می کند. کیفیت در تمامی محصولات و کابل های شبکه Cat6A ، Cat6 ، Cat5e و دیگر کابل های شبکه تولیدی رعایت شده اند. ما همچنان در مهندسی و تولید سرمایه گذاری می کنیم تا بهترین کابل ها را بدست شما برسانیم.

کابل های شبکه 4 زوج بلدن Belden در 3 رده بندی Cat6A ، Cat6 ، Cat5e عرضه می شوند، در پایین به شرح مدل ها می پردازیم :

 

کابل شبکه Cat 6A بلدن Belden

کابل شبکه کت Cat6A بلدن Belden طیف گسترده ای از گزینه ها را برای شبکه شما به ارمغان می آورد. ما به طور مداوم در بهبود محصولات کابل شبکه سرمایه گذاری می کنیم تا از طراحی ساده همراه با حداکثر کارایی مطمئن شویم. برخی از گزینه ها عبارتند از قطر کوچک ، غیر باند و زوج جفت شده انحصاری.

 

کابل شبکه Cat 6 بلدن Belden

بلدن چندین سطح عملکرد در پیکربندی Cat 6 خود ارائه می دهد، سری 4800 با قدرت سیگنال استثنایی و مقاوم در برابر نویز، سری 3600 با عملکرد متوسط و محدوده قیمت عالی و سری 2400 سازگار با استندارد سیستم های کابلی. همه رده ها دارای عملکردی بالاتر از استاندارد TIA 568-c.2 می باشند و با کیفیت برتر بلدن Belden تولید می شوند. تکنولوژی Bonded-Pair ما گزینه ای برای آرامش خاطر شما در هنگام نصب و راه اندازی با خیال آسوده و قدرت هر چه بیشتر می باشد. ما همچنین حداقل استانداردهای لازم را در هر بخشی رعایت می کنیم.

کابل شبکه Cat 5e بلدن Belden

بلدن Belden با پیکربندی کت Cat 5e چندین سطح عملکرد را ارائه می دهد. سیستم های کابلی سری 1200 ما استانداردهای بالاتر از TIA 568-C.2 را در رده Cat 5e برآورده می کنند، تکنولوژی Bonded-Pair به شما آرامش خاطر در هنگام پیاده سازی پروژه را می دهد.

 

 

 

کابل شبکه

سایت جامع کابل شبکه در ارائه محصولات و خدمات شبکه فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده است. این مجموعه با کارشناسان مجرب خود به دنبال پشتیبانی و راهنمایی هر چه بهتر شما عزیزان می باشد.


تلفن : 02188228160

همراه : 09124104156

نماد ها

enamad

samandehi

خبرنامه

تمامی حق و حقوق وب سایت برای کابل شبکه محفوظ می باشد.